5
(6)

Xiaomi ja jõulud – ideaalsete kingiideede Top-5, millele te pole isegi mõelnud!

Aeg lendab nii kiiresti ja juba päris varsti saabuvad jõulud – maagiline,  tohutu hulga mitmevärviliste rippvanikute, akendel vilkuvate küünalde ja pühadeehtes  jõulukuuskede aeg. Kuid peale suurepärase meeleolu annab see püha meile võimaluse ka oma sõpru ja sugulasi rõõmustada, teha neile meeldivaid ja kasulikke kingitusi. Kingiideedest me täna räägimegi. Vähesed teavad, et Xiaomi ei tooda mitte ainult igasuguseid vidinaid ja nutitelefone, vaid ka muid tooteid, mis võivad olla suurepäraseks kingiks. Neist tulebki allpool juttu.

Kaal Xiaomi Mi Smart Scale 2 White

Xiaomi Mi Smart Scale 2 White

 Karastatud klaasist stiilne kaal – suurepärane kingiidee, pealegi tänu valgele värvusele üpris universaalne. Maksimaalne koormus on 150 kg ja mõõtmistäpsus on umbes 50 grammi. Kaal on üsna kompaktne ja kerge – kaalub vaid 1,2 kg, mõõtmed 280 * 280 * 22 mm. Pakub rõõmu mitte ainult naisperele, vaid ka enda eest hoolitsevatele meestele. Hind – 19 €.

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds White juhtmevabad kõrvaklapid

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds White

Need tagavad suurepärase ja võimsa heli, võivad töötada seadmest 10 meetri kaugusel ja 240-minutilises kõnerežiimis. Toetab Bluetoothi ja HFP-d ehk käed-vabad-profiili. Kõrvaklapid sobivad ideaalselt kingituseks muusikafännidele ja aktiivse eluviisiga inimestele. Hind – 36 €.

Xiaomi Mi Yeelight Bedside Lamp Gold

Säästlik pehme valgusega LED-lamp loob romantilise atmosfääri, mis on jõulupühal nii oluline. Tuleb märkida, et see pole lihtsalt tavaline lamp – seda saab rakenduse abil juhtida otse telefonist Androidi või iOS-i operatsioonisüsteemis. Lamp töötab umbes 25 000 tundi. Sobib tänu stiilsele kujundusele ideaalselt iga kodu interjööri ja on suurepärane kingitus – valgusti hind on 45 €.

Nutikell Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4

Vedelkristallekraaniga AMOLED nutikell on hea kingitus, mis on meele järele vidinate austajatele. Kell töötab koos Androidi ja iOS-i seadmetega, sellel on kõik aktiivseks puhkuseks ja tööks vajalikud funktsioonid. Varustatud puutetundliku juhtimisega, südamerütmi anduritega, samuti akseleromeetri ja güroskoobiga. Kell on elegantne ja kerge –  kaalub vaid 24 grammi. Neid saab osta keskmiselt 30 € eest.

 XIAOMI elektrihambahari DDYS01SKS Mi

 XIAOMI elektrihambahari DDYS01SKS Mi

Jõuludele vastu puhaste hammastega! Sellise kasuliku ja mittestandardse kingituse saab üle anda just niisuguse loosungiga. Hambahari võib töötada laadimata 18 päeva, mis on reisimisel väga mugav. Kui peate laadima, saate seda teha dokkimisjaama või USB-kaabli abil. Sellel on 3 puhastusrežiimi, saab seadistada veel ühe huvitava asja – harja on võimalik juhtida ka telefonirakenduse kaudu. Tegelikult ka, mille poolest on hambahari halvem kui nutikell? Hambahari on üsna kerge, sellel on kompaktne korpus ja võimas mootor. Kuid ka hind on muljet avaldav – 29 €.

Niisiis peaks see valik olema piisavalt kasulik neile, kes ikka ei suuda veel otsustada, mida kinkida oma lähedastele.  Xiaomi huvitavad pakkumised aitavad teil seda teha. Rõõmsat pühademeeleolu kõikidele ja edu ostude tegemisel!

Kas see artikkel oli kasulik?

Hindamiseks kliki tärnil!

Keskmine hinnang 5 / 5. Häälte arv: 6

Veel ei ole ühtegi häält! Ole esimene!