Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi teatas just oma enimmüüdud aktiivsusmonitori uuendusest. Tänu oma madalale maksumusele osutus viimase põlvkonna aktiivsusmonitor üheks kõige populaarsemaks müügilolevaks pulsikellaks.
Raske on leida soodsamat ja funktsionaalsemat seadet kui Xiaomi Mi Band 3. Firma ületas ootusi ja inimesed kogu maailmas kannavad aktiivsusmonitori oma randmetel.
Hoolimata asjaolust, et Mi Band 3 on olnud vaid umbes aasta, on Xiaomi juba tutvustanud Hiinas Mi Band 4.
Alljärgnevalt räägime teile kõigist Mi Band 4 uutest funktsioonidest ja võrdleme uut aktiivsusmonitori Mi Band 3-ga, saame teada, kui palju Xiaomi pulsikell on muutunud.

Xiaomi Mi Band 4 vs Mi Band 3. Ekraan.

Ekraan on ehk suurim muudatus, mida Xiaomi on oma uuendatud aktiivsusmonitorile teinud.
Varem oli igal Mi Band tootel must-valge ekraan, kuid kõik muutus Mi Band 4-ga, kuna see on esimene Xiaomi aktiivsusmonitor, millel on värviekraan, ja see on ka suurem kui eelkäijal.
Mi Band 3 ekraani suurus on 0,78 tolli ja eraldusvõime 128 x 80 pikslit. See on must-valge, oma statistikat näete monokroomrežiimis.
Kui valite uuema Mi Band 4, saate veidi suurema ekraani suurusega 0,95 tolli ja eraldusvõimega 120 x 240 ning kõik värviekraani eelised. See on muutunud mitte ainult kirkamaks, vaid ka võimaldab teil kohandada välisilmet, saadaval on 77 vastavat varianti.

Xiaomi Mi Band 4 vs Mi Band 3. Disain.
Lisaks veidi suuremale ekraanile Mi Band 4-l on mõlema pulsikella disain üsna sarnane. Uuema aktiivsusmonitori kaal on 22 g, Mi Band 3 kaalub 20 g.
Mõlemal juhul paigaldatakse aktiivsusmonitor silikoonist käevõru sisse, mis on kergesti asendatav. Kõiki Mi Band 3 rihmu saab kasutada ka Xiaomi Mi Band 4 puhul.
Läänes on Xiaomi müünud Mi Band 3 ainult mustas, oranžis ja sinises värvitoonis. Turundusmaterjalides oleme Mi Band 4 puhul näinud juba vähemalt viit värvitooni, sealhulgas must, sinine, lilla, oranž ja beež.
Mõlemad tooted on veekindlad kuni 50 meetri sügavusel, nii et saate nendega ujuda, kuid need ei sobi millekski intensiivsemaks, nagu sukeldumiseks.
Mõlemal aktiivsusmonitoril on ekraani allosas puutetundlik nupp, mida kasutatakse ekraani äratamiseks ja funktsioonide vaheldamiseks.

Xiaomi Mi Band 4 vs Mi Band 3. Funktsioonid.
Mõlemad aktiivsusmonitorid pakuvad sarnast funktsionaalsust, sealhulgas sammujälgimist, südame rütmi jälgimist ja erisuguseid aktiivsuse automaatseid jälgimisrežiime, näiteks jalgrattasõidul ja jooksul.
Mi Band 4-l on uus kuueteljeline andur, mis võimaldab täpsemini jälgida ujumist.
Mõlemad aktiivsusmonitorid on võimelised kuvama nutitelefonilt saadud teateid, nagu sissetulevad kõned ja kiirsõnumid, sellistest teenustest nagu WhatsApp ja Messenger.
Kuid see funktsioon on natuke piiratud, kuna te ei saa pulsikella abil vastata.
Igal aktiivsusmonitoril on palju funktsioone, näiteks ilmaennustus, äratuskell ja uneseire.
On avaldatud, et mõlemad aktiivsusmonitorid töötavad ühe laadimisega 20 päeva. Me teame juba, et see väide kehtib Mi Band 3 puhul, ja loodame, et Xiaomi Mi Band 4 pakub sarnast jõudlust, kui seda testida saame.
Mi Band 4 toetab ka Xiaomi häälassistenti, kuid vaevalt pakub firma seda funktsiooni väljaspool Hiinat. Sama kehtib ka NFC kohta, mis on Hiinas saadaval mõlemas aktiivsusmonitoris.

Xiaomi Mi Band 4 vs Mi Band 3. Hind.
Xiaomi Mi Band 4 hinnanguline hind Eestis on 45 eurot.
Mi Band 3 oli algselt isegi odavam – hinnaga 35 eurot, kuid alates selle müügilelaskmisest ei ole see palju langenud.

Järeldused.
Mi Band 4 ei ole Xiaomi aktiivsusmonitori just kõige ulatuslikum uuendamine, kuid nende kahe toote hind on nii sarnane, et tundub mõnevõrra ebaloogiline soovitada osta Mi Band 3.
Kui madal hind on teile prioriteet ja soovite tõepoolest need 15 eurot kokku hoida, siis ehk tasub osta Mi Band 3. Kuid meie arvates väärib üksnes värviekraani olemasolu Mi Band 4 ostmist.


Kas see artikkel oli kasulik?

Hindamiseks kliki tärnil!

Keskmine hinnang / 5. Häälte arv: