5
(4)

Kaasaskantav JBL – valime viis parimat

  1. JBL Charge 4
  2. JBL FLIP 4
  3. JBL CLIP 3
  4. JBL XTREME 2
  5. JBL BOOMBOX

Viimase viie aasta jooksul on JBL tõestanud end turul kui vastutav tootja, kes suudab valmistada kvaliteetseid ja professionaalseid akustilisi seadmeid. Audionohikute ja lihtsalt kvaliteetse heli armastajate poolehoiu õnnestus JBL-l võita ka tänu õigele hinnapoliitikale. Enamik JBL seadmeid on demokraatliku ja taskukohase hinnaga

Ostjate seas on kõige populaarsemad JBL kaasaskantavad seadmed. Mis on parim valik, kui soovite selget heli kõikidel sagedusribadel? Käesolevas artiklis vaatleme USA ettevõtte poolt viimase aasta jooksul välja lastud parimaid kaasaskantavaid kõlareid.

JBL Charge 4

JBL Charge 4

Teatud ajal oli versioonil Charge 3 suur nõudlus. Visuaalse poole pealt ei ole “neljandal” versioonil kardinaalseid muutusi näha. Uuenduse mõõtmed 20 x 95 x 93 mm. Kaal – 965 grammi. Üheksa värvivalikut, äratuntav ovaalne vorm, USB-C port, kvaliteetne plastik, veekindel korpus.

Võrreldes oma eelkäijaga on Charge 4-l 7500 mAh mahuga aku, nii et võib arvestada 25+ tunnise kuulamisega. Samuti on siia paigaldatud täiustatud Bluetooth versioon 4.2, mis tagab kiirema ühenduse seadmetega. Kindlad ja “maitsvad” bassid on võimalikud tänu 50x90mm dünaamikale ning erinevust helis on tunda esimestest sekunditest. Helitugevus 80dB ja sagedusvahemik alates 60 Hz kuni 20kHz – head näitajad hea JBL seadme kohta.

Hind meie internetipoes 135 €

JBL FLIP 4

Veel üks JBL mudelite populaarne esindaja veekindla korpusega. Siin on olemas ka IPX7 standardi kaitse. Kvaliteetne plastik ja kummist korpus püüavad esimesel kohtumisel koheselt tähelepanu. Antud mudeli sagedusala on 70 Hz – 20 kHz. Samuti on esindatud kvaliteetne ja loetav bass.

Flip 4 autonoomsus on tootja enda sõnul umbes 12 tundi. Veel üks kasulik funktsioon – vahetu sidumine Siri või Google Now’iga korpusel asuva nupu kaudu.

Hind meie internetipoes 105 €

JBL CLIP 3

Mittestandardsed ümmargused vormid, karabiini olemasolu korpuse pealmises osas, mugavad juhtmete kinnitusklambrid Clip 4 tagaküljel – kõik need on argumendid ergonoomilise seadme kasuks. Samuti on olemas veekaitse.

Clip 3 võimaldab teil vastata kõnedele ja kasutada Voice Assistant’i. Antud kõlari autoomne tööaeg on tõusnud kaheksalt tunnilt kümnele. Võrreldes teise versiooniga kõlab Clip 3 valjemini. Bass ja kõrgemad helisagedused on samuti loetavamad ning seda on märgata kohe esimestest sekunditest.

Hind meie internetipoes 47 €

JBL XTREME 2

Veel üks samm edasi võrreldes eelkäijaga. Kui teile meeldib kuulata muusikat maksimaalse helitugevusega, on XTREME 2 just teie valik. Puuduvad moonutused maksimaalse helitugevuse korral, loetavad bassid ja kõrged helisagedused, kuni 69,85 mm-ni suurenenud dünaamika, uuendatud Bluetooth 4.2 ning laienenud helitugevus – muudatuste arv on piisav.

Kõlari uus versioon töötab umbes 15 tundi. On olemas Voice Assistant ja niiskuskaitse.

Hinnad meie internetipoes alates 219 €

JBL BOOMBOX

5,25 kg helivõimsust. Titaan kaasaskantavate kõlarite seas ja suurim JBL seadmete esindaja. On olemas käepide mugavamaks transportimiseks. Aku tähelepanuväärse 20 000 mAh mahuga, kahekordne USB-väljund, sagedusvahemik 50 Hz kuni 20 kHz.

Ja nüüd kõige huvitavam osa. Boomboxi saab integreerida teiste JBL seadmetega, et luua täielik kõlarisüsteem. Kaasaskantav kodukino on nüüd reaalsus

Hinnad meie internetipoes alates 371 €


Kas see artikkel oli kasulik?

Hindamiseks kliki tärnil!

Keskmine hinnang 5 / 5. Häälte arv: 4

Veel ei ole ühtegi häält! Ole esimene!

Kategooriad: ARTIKLIDNUTISEADMED