5
(2)


Miks inimesed eelistavad Taastatud sülearvuteid?

Kõikidel taastatud sülearvutitel on sama 3 aastane garantii müügi hetkest nagu ka uutel sülearvutitel. Garantiid pakuvad tootja ametlikud garantiiteenindused Eestis.

Outlet sülearvutid on tootja poolt taastatud. Tegemist on kas mudeli lao lõpu müügiga (New unused) või siis sülearvutitega, mis on kliendi poolt tagastatud. Kõik sülearvutid kontrollitakse tootja tehases üle, vahetatakse klaviatuurid UK omade vastu ja nendele installeeritakse Windows operatsiooni süsteem (Linux operatsiooni süsteemiga arvuteid Outlet kanalis ei ole).

Lisaks New unused sülearvutitele on Outletis ka Certified Refurbished ja Grade kategooria tooted.

Certified Refurbished – üldjuhul kosmeetilisi probleeme ei esine, ehk siis sülearvuti on „nagu uus“.

Gradesülearvutil on väiksed kosmeetilised puudused, mis ei mõjuta sülearvuti kasutamist. Mitte kunagi ei ole probleeme arvuti ekraanil ega klaviatuuril.

NB! Isegi kui tegemist on new unused või certified refurbished kategooria arvutitega siis neid et tohi müüa kui uusi. Ehk siis alati peab olema juures märge kas Outlet või Refurbished. Põhjus on selles, et kuna hind on märkimisväärselt odavam, siis Outlet kanal ei tohi pakkuda nn. ebaausat konkurentsi uutele sülearvutitele.

Kas see artikkel oli kasulik?

Hindamiseks kliki tärnil!

Keskmine hinnang 5 / 5. Häälte arv: 2

Veel ei ole ühtegi häält! Ole esimene!