ASUS ROG CARRY

Väiksed juhtmevabad hiired ei ole üldjuhul midagi, mida tavapärane mängur vajab ning soovib, kuid sellegipoolest usub ASUS, et nende uusimal juhtmevabal hiirel Carry on turul võimalust.

Pakend ja sisu
Carry on pakendatud tavapärasesse ROG värvikirevasse pakendisse. Pakendi esiosal on kujutatud hiire pealtvaadet ning tagaosal on toodud välja peamised funktsioonid, milleks on väike suurus, kvaliteetne optiline sensor, kaks patareid (mis koos tagavad kuni 300+ tundi mängimisrõõmu) ning 50 miljonit klikki vastupidavad switchid.

Hiirega tuleb kaasa kvaliteetne nahast kotike, kaks patareid ning pintsetid koos kahe switchiga. Muidugi leiab hiire seest ka 2.4 GHz adapteri.

Disain ja andmed
Vähemalt siinkohal on ASUS taaskord kasutanud külgedel silikooni, mis peaks olema nüüdseks täielik standard, kuid mis siiski puudus veidral kombel näiteks TUF M5-l.

Disaini poolest on hiir peaaegu identne näiteks Razer’i ja HyperX’i hiirtega. Hiire sisemisel küljel asub kaks programmeeritavat nuppu.

Arvutiga ühendumiseks kasutab Carry kas 2.4 GHz RF ühendust või Bluetoothi. Sensor toetab kuni 7200 DPI-d. Suuruseks on vaid 10.2 cm.

Mugavus
Esimene mulje hiirt kasutades – hiir on meeletult raske! Carry iseenesest ei ole väga raske, vaid 73 grammi, kuid Carry sisse tuleb lisada kaks AA patareid, kumbki umbes 25 grammi. See on 123 grammi kokku. Näiteks ROG Pugio – meie senini lemmik ASUSe hiir kaalub vaid 103 grammi. Corsair’i juhtmevaba hiir Harpoon RGB Wireless kaalub 99 grammi. Esmapilgul ei tundu see tõenäoliselt suur vahe, kuid tegelikkuses annab see mugavusele suurema hoobi kui eeldada võiks. Lisaks on hiir ka väga väike (mis on samas Carry idee – olla kergesti kaasaskantav), kuid keskmisest suuremate kätega meesterahva jaoks on see tõenäoliselt küllaltki ebamugav.

Kokkuvõte
Aku asemel patareide kasutamine võib ju olla säästlikum ruumi suhtes, kuid samas ei oleks olnud mingi probleem lisada hiirele micro-USB või type-C laadimispesa. Igaühel meist on olemas tänapäeval mobiiltelefon ning selle jaoks peaks kasutaja laadija niikuinii kaasa võtma. Seega ideepoolest oleks kasutaja saanud 75-euro eest 50 grammi kergema hiire.

Tootja koduleht: ASUS
Tooteleht: ASUS ROG Carry

Kas see artikkel oli kasulik?

Hindamiseks kliki tärnil!

Keskmine hinnang / 5. Häälte arv:

Kategooriad: ARTIKLID